درباره ما گالری پاپیون

فروشگاه برادران فیضی، از سال ۸۸ فعالیت این فروشگاه شروع شده و در زمینه فروش لوازم ریز اشپزخانه و کادویی و جهیزیه فعالیت داشته است.
فعالیت اصلی فروشگاه پاپیون، عمده فروشی است که از سال ۹۷ شروع به فعالیت در فضای مجازی کردند و محصولات خودشون رو به صورت تک نیز به فروش گزاشتند با قیمت نزدیک به عمده. 

شما می توانید از فروشگاه پاپیون محصولات مورد نیاز خود را با قیمت عمده فروشی تهیه کنید!

نظرات مشتریان ما

به چه کسانی خدمات می دهیم؟

تمامی افرادی که نیاز به تجهیزات موجود در آشپزخانه دارند، می توانند از خدمات و محصولات موجود در فروشگاه ما استفاده کنند. علاوه بر خرده فروشی، در صورت نیاز میتوانید با شماره های مجموعه برای فروش عمده و دریافت قیمت های عمده فروشی نیز در ارتباط باشید.

ما چه کار می کنیم؟

فعالیت مجموعه ما به صورت تخصصی در زمینه فروش تمامی تجهیزات آشپزخانه می باشد که از بخش های ریز تا تمامی بخش های درشت با تنوع بسیار بالا موجود می باشد. این مجموعه تمامی سعی خود را کرده تا خرده فروشی را با بهترین قیمت انجام دهد به همین دلیل نیز بسیاری از تجهیزات به فروش رسیده در این مجموعه قیمت بسیار پایین (نزدیک به عمده فروشی) دارند.

 

اهداف ما

هدف از خرده فروشی در مجموعه پاپیون گالری، کمک به معیشت مشتریان به خصوص افراد جوان برای تشکیل راحت تر زندگی می باشد. ما در این مسیر، فروش بیشتر و سود کمتر را به عنوان شعار خود در نظر گرفته ایم و تمامی سیستم به صورت یکپارچه در این جهت فعالیت دارند.